Search

Aeg ühiskond taasavada (PANDA)Pandemics ~ Data & Analytics (PANDA) on multidistsiplinaarne grupp maailmas tunnustatud juhtivteadlastest ja -ekspertidest, andmaks pandeemiaga seotud infot poliitikutele oma otsuste tegemisel.

Nende sõnul ei ole ühtegi tõendit, et lukustused (lockdowns) on vähendanud Covid-19 seotud surmasid ja uurimustööd toovad järjest rohkem tõendeid lukustuste kahjulikkuse kohta ja seda eriti arengumaades.


PANDA jätkab ebameeldivate küsimuste küsimist, et vältida mitte toimivaid meetmeid ja nendel põhinevaid kahjulikke poliitikaid.


PANDA soovib, et tehakse parimad otsused. See ei tähenda, et nad teaksid kõiki vastuseid või et ei tehtaks vigu. Ainult avatud teadus, avatud väitlused ja läbipaistev poliitika on see mis võimaldab aru saada probleemidest, et teha parimaid valikuid.


Need on need samad väärtused mille eest seisab MTÜ Eesti Tsiviilallianss.


Kes vähekenegi inglise keelt oskab, siis tasub jälgida nende poolt avaldatud artikkleid ja analüüse https://www.pandata.org/in-the-news/


Tõlkisime Eesti inimeste jaoks nende esitluse ja kohe saabub ka tõlge nende ühiskonna avamise protokollile.


Eestikeelne tõlge esitlusest siin:

PANDA - Aeg ühiskond taasavada
.pdf
Download PDF • 9.25MB

Selle esitluse inglise keelne video on saadaval siin https://odysee.com/@PANDA:3b/TimeToReopenSociety:7


Originaalesitlus inglise keeles siin:

PANDA-Time_To_Reopen_Society
.pdf
Download PDF • 17.20MB


920 views0 comments

Recent Posts

See All

ETA UURIS KAITSEMASKIDE OHUTUST LABORIANALÜÜSIDE ABIL

Eesti Tsiviilallianss (ETA) saatis Keskkonnauuringute Keskuse laborisse testimiseks kaitsemaskid, et uurida nende ohutusega seonduvaid parameetreid. Testimiseks kasutati Haridus- ja Teadusministeeriu